Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

satyr

Piaget Emperador

Rekomendowane odpowiedzi

Niedoceniane piękno...

 

 

a01pa7.jpg

 

a02oi7.jpg

 

a03sb4.jpg

 

a04mk8.jpg

 

a05eu3.jpg

 

a07nh3.jpg

 

a08ej1.jpg

 

a09yq1.jpg

 

a10ez4.jpg

 

a011ms4.jpg

 

a06zb2.jpg

 

a12dd7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie :!: :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To PIĘKNO na pewno jest docenione (odpowiednią ceną) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiktor, mam nadzieję, że zamiast biletu do Basel kupisz aparat :twisted:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mam mieszane odczucia i nie chodzi tutaj o zegarek. Wątki Wiktora ze zdjęciami zegarków mnożą się jak grzyby po deszczu. I wszystko byłoby super gdyby nie to, że Wiktor sprzedaje zegarki. Skoro tak, to tematy te mają charakter typowo komercyjny i można odnieść wrażenie, że Forum wykorzystywane jest jako miejsce reklamy oferty Apartu. Moim zdaniem, tak być nie powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam mieszane odczucia i nie chodzi tutaj o zegarek. Wątki Wiktora ze zdjęciami zegarków mnożą się jak grzyby po deszczu. I wszystko byłoby super gdyby nie to, że Wiktor sprzedaje zegarki. Skoro tak, to tematy te mają charakter typowo komercyjny i można odnieść wrażenie, że Forum wykorzystywane jest jako miejsce reklamy oferty Apartu. Moim zdaniem, tak być nie powinno.

 

Wiktor nikogo nie namawia do kupowania zegarków. Moim zdaniem fajnie, że w dziale Galeria przeznaczonym do umieszczania zdjęć możemy podziwiać zegarki do których większość z Nas nie ma dostepu.


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Wiktor nikogo nie namawia do kupowania zegarków. Moim zdaniem fajnie, że w dziale Galeria przeznaczonym do umieszczania zdjęć możemy podziwiać zegarki do których większość z Nas nie ma dostepu.

 

Wręcz przeciwnie, każdy ma dostęp. Wystarczy ruszyć się ze swoich czterech ścian i pojechać do salonu. Wiele z nich otwartych jest do późnych godzin wieczornych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, widzę, że mało Ci trzeba aby wydawać pochopne opinie :?

 

To, że...

(...) Wiktor sprzedaje zegarki (...)
nie oznacza, że...
(...) tematy te mają charakter typowo komercyjny (...)

 

Nie wiem jak Ty, ja nie żyję moją pracą 24h na dobę, i na forum jestem jako osoba prywatna. Stroniłem zawsze od nagabywania kolegów z forum ofertami Apartu. Do tego stopnia jestem na tym punkcie uczulony, że na spotkaniu klubowym mam zamiar przybyć 'po cywilnemu', a nie jako jeden z wystawców (choć wiem, że tym się mogę narazić w firmie).

Więc proszę Cię, jeśli masz coś co chciałbyś mi zarzucić, masz ochotę na wycieczki osobiste, zrób to na PMa ew. mejla, nie roztrząsajmy bzdur na forum...

 

:evil:

 

 

@ eye-lip, czas najwyższy stawić się u okologa

 

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD
Wiktor nikogo nie namawia do kupowania zegarków. Moim zdaniem fajnie, że w dziale Galeria przeznaczonym do umieszczania zdjęć możemy podziwiać zegarki do których większość z Nas nie ma dostepu.

 

Wręcz przeciwnie, każdy ma dostęp. Wystarczy ruszyć się ze swoich czterech ścian i pojechać do salonu. Wiele z nich otwartych jest do późnych godzin wieczornych.

 

Jest to raczej trudno wykonalne dla osób z poza Warszawy. bo np w Szczecinie Piaget'a nie spotkasz. Nie widze w poscie FikThora ani podanej ceny zegarka, ani adresu(link) gdzie taki można kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Wiktor nikogo nie namawia do kupowania zegarków. Moim zdaniem fajnie, że w dziale Galeria przeznaczonym do umieszczania zdjęć możemy podziwiać zegarki do których większość z Nas nie ma dostepu.

 

Wręcz przeciwnie, każdy ma dostęp. Wystarczy ruszyć się ze swoich czterech ścian i pojechać do salonu. Wiele z nich otwartych jest do późnych godzin wieczornych.

 

Mariusz, a jak u nas nie ma salonu. To jest jedyne miejsce gdzie możemy obcować z pięknem zegarków. Ja osobiście jestem Wam wdzięczny za pokazy i Tobie i Wiktorowi i wielu innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Wyraziłem tylko swoje wątpliwości na ale dobra, macie racje. Sorry Wiktor.

 

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż mieszkam w W-wie wolę w spokoju pooglądać zegarki na fotkach - nie przepadam za tłumami, to że Wiktor pracuje - to bardzo dobrze - każdemu konieczne są środki do życia :( a to że akurat ma możliwość obcować z marzeniami niektórych Klubowiczow i pokazuje je w tym wątku to chyba nie jest złe - ofertą to nie jest , mogę mieć tylko troszkę pretensji do Wiktora :wink: że prezentuje jedynie "klasyczne " piękności a można by czasem zapodać Coś innego :!:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Piotrze bądź sprawiedliwy. Przecież Zenki też pokazywał. :!:

Właśnie stąd się wzięła moja choroba, a później wielka miłość, za którą jestem Mu bardzo, ale to bardzo wdzięczny. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się ten zegarek nie podoba. W ogóle nie lubię zegarków typowo biżuteryjnych typu Cartier, czy Piaget.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyraziłem tylko swoje wątpliwości na ale dobra, macie racje. Sorry Wiktor.

 

nie było tematu...

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.