Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adi

Zenek 6001 w starym i nowym ubranku

Rekomendowane odpowiedzi

<a href=http://images21.fotosik.pl/148/ea5755455bce8e53.jpg' alt='ea5755455bce8e53.jpg'> 097555553cab4d82.jpg f35ca6715259df5c.jpg 0d817ab646b44348.jpg 92ae432881563f14.jpg 202aa2bb68015099.jpg b4f7933eeb567f94.jpg 924b9101db6808fd.jpg[/img]

 

Troszke ne ta kolejność bo stare ubranko na dwóch ostatnich zdjeciach ale co tam!

 

Dla wszystkich zdrowych i wesołych świąt Wielkiej Nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat do tego zenka bardziej mi pasuje czarny pasek, wlasnie ten co na dwoch ostatnich fotkach. Jest fajnie przeszyty gruba nitka i taki wypukly. Ten liberty tez w sumie niezle, ale nie do konca... Moze jak troche sciemnieje bedzie bardziej pasowal. Jak na moj gust jest za jasny. Ale to moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzac. Ja lubie czern i ciemne paski.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak mi się podoba :):D

troszkę jaśniejszy i jaskrawszy wyszedł niż w rzeczywistości. Ale tylko trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wlasnie ten jasny podoba, nadaje temu zenkowi tego "czegos", czego przy czarnym mu brakuje. Takie moje zdanie.


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem oczywiście wersję ciemniejszą, ale zupełnie mi nie leżała. Wyobrażałem ją sobie raczej do modelu w żółtym, a nawet bardziej różowym złocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam kilka fotek Zenka w przaśnym otoczeniu :)

 

<a href=http://images20.fotosik.pl/307/493f0b4090b830cf.jpg' alt='493f0b4090b830cf.jpg'>

25e2ec4bacf11f63.jpg

29b4c0fa47b59d3c.jpg

d77b5c7033db36b9.jpg

[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSUP

Niezłe ubranko, takie... przaśne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zenek jest super niby taki prosty ale ma cos w sobie na tym jasnym pasie duzo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie co do ''lepszości'' czarnego paska. Na fotkach wyglada nieźle, ale od paru dni sam mam Zenka i stwierdzam iż te oryginalne paski są mało ciekawe. Na Liberty zdecydowanie lepiej :D


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam zdanie co do ''lepszości'' czarnego paska. Na fotkach wyglada nieźle, ale od paru dni sam mam Zenka i stwierdzam iż te oryginalne paski są mało ciekawe. Na Liberty zdecydowanie lepiej :D

 

 

A widzisz :) Te oryginalne taki miękkie jakieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje mu ten brązowy pasek. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Zenomaniacy

 

Fabryczne paski to jednak porażka Zeno. Dla takich grubasów nie pasują takie paseczki.

 

Też myślę o Liberty.

 

Czy ktoś z Was wie, czy będzie szansa, jak rok temu, by kupić Hirscha w promocyjnej cenie na spotkaniu Klubu?

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale możesz do Hirscha załozyć klamrę od Zeno. Hirsch tez przy klamrze, tak jak oryginalny zenostrap ma 20mm. Klamra od mojego ma napis Zeno Watch Basel. Ale nie wiem jak jest w twoim i czy klamry i paski w kazdym zenku są takie same. (Mam na myśli zenki z uszami w rozmiarze 22)


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, klamra jest w oryginalnym z grawerem, ale jakoś ta Hirschowa mi się podoba :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
post-0-0-73024200-1330657899.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć fotke prosze, po złożeniu bransoletki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenon w swetrze

 

<a href=198ceed9695ca16f.jpg' alt='198ceed9695ca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.