Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość BLF

Hamilton Jazzmaster Viewmatic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BLF

Poniżej prezentuję szwajcarskiego Hamiltona Jazzmaster Viewmatic z nieszwajcarsko brzmiącej serii "American Classic".

j07.jpg

j06.jpg

j02.jpg

j03.jpg

j04.jpg

j05.jpg

Oraz z brązowym paskiem:

j08.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość libero

Bardzo ladny! Gratulacje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Piękny ten Hamilton. Gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: Piekny zegarek ! Gratuluje i zazdroszcze


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
:shock: Piekny zegarek ! Gratuluje i zazdroszcze

 

A dlaczegóż to zazdrościsz. :?:

Przecież Twój TOSSOT i podobny i z tej samej rodziny. :):):)

Tylko paska nie masz takiego ładnego. Fakt jego można zazdrościć. Szczególnie tego czarnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BLF
A dlaczegóż to zazdrościsz. :?:

Przecież Twój TOSSOT i podobny i z tej samej rodziny. :):):)

Fakt, Tissot na zdjęciu opublikowanym przez Sikkensa jest trochę podobny. Zresztą moim zdaniem to właśnie ochrona przed wewnętrzną konkurencją powoduje odwlekanie w nieskończoność decyzji grupy Swatch o wprowadzeniu marki Hamilton to Polski.

Tylko paska nie masz takiego ładnego. Fakt jego można zazdrościć. Szczególnie tego czarnego.

Pasek jest ładniutki. Specjalnie zamówiłem ten czarny, aby przebierać Jazzmastera w zależności od okoliczności (oryginalnie ten model jest sprzedawany z brązowym paskiem).

Wczoraj Viewmatic paradował na czarno przy okazji rodzinnej okazji garniturowej, a dzisiaj w biurze jest na brązowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje pieknego Viewmatica (i dobrego gustu! :wink: ), niech sie dobrze nosi i sprawuje tak, jak na Hamiltona przystalo :)

 

__________

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję bardzo fajny ten Hamilton


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z czarnym paskiem bomba

co zobaczę zegarek na forum to chciałbym go mieć to chyba już choroba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór. Gratulacje!


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BLF

Czytałem na anglojęzycznym forum o problemach zapięciem w pasku Hamiltona Jazzmaster. Jeden z użytkowników narzekał, że klamra uwiera go w rękę i praktycznie nie może pracować przy komputerze z tym paskiem. Ktoś inny odpowiedział, że miał taki sam problem i znalazł sposób: odwrócił pasek i dzięki temu ma klamrę skierowaną w drugą stronę, co sprawia, iż już nie uwiera. Zupełnie nie rozumiałem o co im chodzi, bo mój pasek jest super wygodny. Pojąłem ich problem, gdy zobaczyłem zdjęcia.

Oto klamra, o której oni pisali:

zap_01.jpg

 

No i szybko pojąłem, że mój Hamilton ma inne zapięcie (całkiem wygodne):

zap_02.jpg

U mnie są dwa ramiona klamry, które wygodnie spoczywają na przegubie ręki. We wcześniejszej wersji to jedno długie ramię mogło faktycznie nieprzyjemnie uciskać rękę.

 

Skoro już piszę o tym zapięciu to pokażę jeszcze dwa inne ujęcia:

zap_03.jpg

zap_05.jpg

 

Przypuszczam, że pod wpływem narzekań użytkowników Hamilton dyskretnie poprawił paski dostarczane ze Jazzmasterem. Wydaje mi się, że zmiany dotyczyły nie tylko klamry. Bowiem słyszałem też narzekania Amerykanów na rozmiar paska. Ponoć przy kopercie miał 20mm, a przy klamrze 18mm co sprawiało im problemy przy dobraniu nowego, niefirmowego paska.

Zaś mój pasek na całej swej długości jest szeroki na 20mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość huberto

mam jazzmastera chrono i faktycznie trochę uwiera zapięcie, ale po jakimś czasie się uklada i jest lepiej. po zdjęciu zegarka widoczne delikatne ogniecenie na nadgarstku. życzę satysfakcji z zegarka,naprawdę fajny jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie mój następny Hamilton :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja rowniez mam w moim Viewmatic-u

 

viewmaticzapiecie2mediuli7.jpg

 

takie samo zapiecie

 

post-2583-0-16232700-1330658427.jpg

 

i tez mnie ono nie uwiera. Powiem wiecej, jest calkiem wygodne.

 

__________

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, świetny czasomierz :lol: Na tym brązowym pasku wygląda po prostu rewelacyjnie :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BLF
takie samo zapiecie

i tez mnie ono nie uwiera. Powiem wiecej, jest calkiem wygodne.

Z tego co jest na Twoim zdjęciu wygląda, że masz takie zapięcie jak ci narzekający Amerykanie, a jednak dobrze Ci leży.

Chyba problem z tymi klamrami to było ich niedostosowanie do amerykańskiej ręki :lol:

Ja nie mam skali porównawczej, bo moje zapięcie jest inne i też jest wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek :!:


pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie samo zapiecie

i tez mnie ono nie uwiera. Powiem wiecej, jest calkiem wygodne.

Z tego co jest na Twoim zdjęciu wygląda, że masz takie zapięcie jak ci narzekający Amerykanie, a jednak dobrze Ci leży.

Chyba problem z tymi klamrami to było ich niedostosowanie do amerykańskiej ręki :lol:

Ja nie mam skali porównawczej, bo moje zapięcie jest inne i też jest wygodne.

Byc moze nie tyle niedostosowanie zapiecia do reki, co niedostosowanie reki do zapiecia... :D , w USA (jak zreszta wszedzie indziej na swiecie) wszystko jest mozliwe... :lol:

Tak sie sklada, ze mam skale porownawcza jesli chodzi te dwa rodzaje zapiec. Takie jak masz Ty w swoim Viewmatic-u (czyli takie):

 

post-2583-0-79630600-1330658482.jpg

 

post-2583-0-94192900-1330658483.jpg

 

post-2583-0-06022500-1330658485.jpg

 

ja mam w swoim Jazzmaistrze Maestro:

 

post-2583-0-98750700-1330658485.jpg

 

Ani z jednym ani z drugim zapieciem nie mam problemow. Powiem wiecej, nie stwierdzilem jakiejs specjalnej roznicy miedzy jednym i drugim, ani jeden ani drugi nie uwiera i oba sa wygodne w noszeniu (tak sie przynajmniej sprawa przedstawia w moim odczuciu).

 

__________

Pozdrawiwm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B. Ładny. Na jaśniejszym brązowym szczególnie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BLF
Byc moze nie tyle niedostosowanie zapiecia do reki, co niedostosowanie reki do zapiecia... :D , w USA (jak zreszta wszedzie indziej na swiecie) wszystko jest mozliwe... :lol:

Tak sie sklada, ze mam skale porownawcza jesli chodzi te dwa rodzaje zapiec. Takie jak masz Ty w swoim Viewmatic-u (czyli takie):

 

Ani z jednym ani z drugim zapieciem nie mam problemow. Powiem wiecej, nie stwierdzilem jakiejs specjalnej roznicy miedzy jednym i drugim, ani jeden ani drugi nie uwiera i oba sa wygodne w noszeniu (tak sie przynajmniej sprawa przedstawia w moim odczuciu).

__________

Pozdrawiwm

Nie wiem jakie ręce mieli Ci goście zza Oceanu, którzy dyskutowali o zapięciach. Zeznawali, że ich uwierało, więc pewno mieli mniej typowe przeguby niż Twoja ręka.

Temat jest jednak pozorny i służy bardziej zabiciu weekendowej nudy, niż zbawieniu świata :lol:

Dzięki za Twoje fotki i komentarze. Fajnie spotkać miłośnika Hamiltona.

B. Ładny. Na jaśniejszym brązowym szczególnie. :)

Tak go noszę na co dzień. W biurze mamy styl "smart casual" czyli bez garniturów, ale też bez dżinsów - więc styl zegarka z brązowym paskiem dobrze się wpisuje w styl mojego ubioru.

Lecz do koszuli z krawatem i marynarki zmieniam na czarny pasek. W takim przebraniu Jazzmaster nabiera w moich oczach trochę dostojeństwa. Jednocześnie z tym wykończeniem paska jasną nitką zegarek pozostaje w swoim codziennym charakterze i nie udaje zbytniego eleganta.

To takie zabawy, które mają głównie znaczenie dla mnie, bo w moim otoczeniu mało kto zwraca uwagę na zegarek.

Jak przyjdą upały to zobaczę jak Jazzmaster będzie wyglądał z bransoletą, bo szkoda mi zlewać potem fajnych skórzanych pasków, a żal by też było ostawiać tak fajny zegarek na półkę na okres letni.

Przebierając go, już próbowałem z bransoletą:

DSC01130.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piuser

Od tygodnia jestem posiadaczem takiego Hamiltona. Nie odczuwam żadnego ucisku na nadgarstku. Poza tym że jest troche cięższy o Longinesa którego również jestem szczęśliwym posidaczem to super zegarek. Ekstra wygląda na reku ... no i ten dźwięk, jak bijące serce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

B. podobają mi się maestro i czarny viewmatic. Piękne zegarki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.