Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

arturlep

Zeno Pilot classic

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nowy nabytek (jestem z niego dumny) :lol:

 

post-7209-0-31544300-1330657943.jpg

 

post-7209-0-26848400-1330657945.jpg

 

post-7209-0-20256100-1330657947.jpg

 

imgp3039zeno1024xa2.jpg

 

post-7209-0-73644000-1330657950.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

kurde, gratulacje.

właśnie zacząłem na takiego zbierać. Wpierwej wydawał mi się wyjatkowo paskudny, ale w tej brzydocie kryje się jakaś taka perwersja, że go zapragnąłem.

Jak sie nosi? Czy jest wygodny? Bo to trochę gubasek.

 

Pzdr

J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

k_u_r_d_e,

 

w poprzednim poście komputer zamienił mi pełne ekspresji k_u_r_d_e na nic nie znaczące, mylące wręcz terefere.

Nie pisałem terefere, napisałem k_u_r_d_e, to chyba nic złego?

 

J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jest idealny

jeśli go nie widziałeś na żywo to koniecznie musisz go zobaczyć(dopiero robi wrażenie) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kurde: Widocznie ktos tutaj nie lubi Ferdynanda Kiepskiego, moze Pazdzioch grzebal w skryptach forum? :lol:

 

@arturlep: Sliczny zegarek, gratulacje :lol: Czy ma wytrawiona koronke jak inne Zeno?


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje i witamy następnego w Zenoklubie!!!

A forum jest tak ustawione, że zamienia słowo k urde na terefere nie wiedziec po co. Mozna to ominac piszac z dużej litery, lub ze spacja w srodku.

Za to inne słowa na K, Ch, P wchodza bez problemu :lol:


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde ładny Zenek - nie może byc inaczej bo przeciez takiego samego mam :lol::lol:

Zafunduj mu teraz gruby brązowy paseczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe już mam widziałem u ciebie i wygląda super niedługo go założę (zwłaszcza że mam lekko uszkodzony ten oryginalny) :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

arturlep,

 

podziwiam Twoje cudo ale widzę, że koronka ma mniejszą średnicę niż grubość Zenona. Mam podobną sytuację w swoim atlantic'u i przyznaję, że przez to nakręcanie sprawia mi trochę kłopotu J :oops: , a palce mam raczej standardowe. Czy nie masz problemu z nakręcaniem? Czy robi się to wygodnie? Jakbyś mógł to napisz jeszcze jaka jest punktualność Zenona i czy przez to, że to grubasek to nie jest bardziej niż zwykłe zegarki narażony na jakieś walnięcie w ścianę, zarysowania itp. Proszę również pozostałych szczęśliwych właścicieli Zenonów o opinie

Dzięki

pzdr

J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO ten model Zenona jest wyjątkowo wygodny jesli chodzi o nakręcanie. Codziennie nakręcam 6 sztuk i w przypadku Zenka 6001 to prawdziwa przyjemność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko mam... czy coś w tym klimacie, tyle że w okolicy 44mm by się znalazło ? :lol: :twisted: no i szafir mile widziany :lol:

 

mimo, że ostatnio pisałem o tym, iż nie znoszę tego typu wskazówek (takiech Rolexowych) , to ich "zjajowacenie" już mnie nie odrzuca.

 

bardzo ładny, gratulacje.

 

P.


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że by się znalazło. w ofercie Zeno poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMHO ten model Zenona jest wyjątkowo wygodny jesli chodzi o nakręcanie
dokładnie jest tak jak mówi adi

jeśli chodzi o uszkodzenie przez uderzenie to tu wydaje mi sie ze jest to kwestia uwagi bo co to za różnica czy ma 15mm czy 5mm jak przywalisz to 10mm nie zrobi różnicy (narazie mi się nie udało nim w nic przywalić :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.