Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość BLF

Citizen Skyhawk A-T JY0000-02E

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BLF

Tym z Was, którym kwarc nie straszny prezentuję mój najnowszy nabytek.

Jest to nowość oficjalnie sprzedawana tylko w USA i Japonii (choć w praktyce, są także w Polsce sprzedawcy oferujący ten model, w Klubie ktoś już się chwalił, że kupił b. podobny model JY0000-53E).

 

Zegarek działa na werku U600.

Oto kilka podstawowych charakterystyk:

* Dokładność ±15 sekund miesięcznie (gdy sygnał radiowy jest niedostępny)

* Eco-Drive - bateria słoneczna po jednorazowym naładowaniu wystarcza na ok. 6 miesięcy działania (zaś w opcji "power save" ok. 2,5 roku).

* Czas jest synchronizowany z trzema nadajnikami radiowymi na świecie: Niemcy (DCF77), USA (WWVB), Japonia (JJY) - czyli podczas podróży na inny kontynent zegarek szybko (2-15 minut) pobierze i wyświetli informacje o czasie lokalnym.

* Czas jest pokazywany we wszystkich strefach czasowych (43 miasta, 29 strefy czasowe) - nareszcie jest zegarek pokazujący czas lokalny w miastach, gdzie różnica od GMT jest niepełną godziną; jak np. GMT +05:30 w Indiach.

* 2 budziki.

* Stoper (1/100 sekundy).

* Timer.

* Skala logarytmiczna na lunecie (Rotating Slide Rule Bezel) - szczerze mówiąc zwróciłem uwagę na ten zegarek szukając zegarka z logarytmem; bo należę go grona dziwaków, którzy nie będąc pilotami używają E6B na co dzień do przeliczania walut, odległości, czy zużycia paliwa.

* Wodoszczelność 200 metrów.

DSC01542.JPG

DSC01551.JPG

DSC01559.JPG

DSC01526.JPG

DSC01545.JPG

DSC01530.JPG

DSC01538.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc mnie nie przeraża. Twój jest nawet fajny :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek76

Gratulacje i niech się nosi bestyja nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach... Spitfire na pierwszym zdjęciu! :lol:


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

świetny,kumpel ma

,,blue angels''

ale ten ładniejszy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BLF
jakie wymiary?

Koronka zakręcana?

1.

Podaje za strona sklepu (sam nie mierzylem ale wydaje sie, ze ponizsze wymiary sa poprawne):

Szerokość bransolety: 22mm

Szerokość koperty (bez koronki): 46mm

Grubość: 15mm

Masa: 115 g

2.

Nie, koronka nie jest zakrecana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BLF
świetny,kumpel ma

,,blue angels''

ale ten ładniejszy :twisted:

Trudno mi o obiektywizm, bo wkoncu chodzi o moj zegarek, ktory kupilem bo bardzo mi sie spodobal. Lecz musze przyznac, ze zegarek robi wrazenie.

Wlasnie jestem w Belgii. Siedzialem na spotkaniu z dyrektorem naszego brukselskiego biura, a on w pewnym momencie zaczal sie gapic na moj zegarek. Potem zaczal dopytywac, czy to nowy zegarek. A jak sie nim chwile pobawil, to zaczal miec straszna ochote, zeby sobie taki sam kupic :D

 

Zreszta nim jeszcze zamowiony Skyhawk dotarl do mnie z USA, zona zobaczyla, ze ogladam strone w sieci, gdzie byly rozmaite zegarki. Jej uwage zwrocil wlasnie ten zegarek. Usmiala sie jak sie dowiedziala, ze to wlasnie ten, na ktory czekam. Jako ciekawostke powiem, ze szczegolnie spodobalo jej sie zestawienie kuczukowego paska z metalowa koperta, z metalowa klamra paska i czarnym wykonczeniem zegarka.

Mi sie on tez bardziej podoba, niz model na metalowej bransoletce. Model na bransoletce byl do nabycia za 20 lub 30 dolarow wiecej. Ale wybralem tez na kuczuku i fajnie mi z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Harpie

Po czym można poznać repliki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Harpie

teraz jak go już mam, to widzę, że do było głupie pytanie. Nie wyobrażam sobie możliwości podrobienia tego zegarka.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian29

Nowoczesny bardzo przyjemny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.