Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

calmdabtuz

Epos 3366

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mój czasomierz na co dzień i od święta. Krótka recenzja: jest dobrze !

post-22420-0-27529900-1330862865.jpg

01pa3.b055070393.jpg

post-22420-0-82220600-1330862868.jpg

02jd1.9bb2a0694a.jpg

post-22420-0-80524300-1330862871.jpg

03ed8.738b1ee3d3.jpg

post-22420-0-00319000-1330862879.jpg

04fw8.4ef767abee.jpg

post-22420-0-64338900-1330862881.jpg

05am5.4f00fe225b.jpg

 

Best.D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny - jeden z ładniejszych Epos'ów wg mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krystian29 - po pierwsze każdemu podoba się co innego, po drugie trochę nir rozumiem po co zamieszczasz taką wypowiedź, a po trzecie ja w życiu nie kupił bym G-Shocka którego masz w podpisie i po czwarte jeśli tak jak w nicku masz 29 lat to jestem młodszy i wolał bym 1 takiego klasyka niż 100 i więcej g-shock'ów... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę G shocka na tym pianinie :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już widzę G shocka na tym pianinie

 

Nie mogę się powstrzymać :) :) :) bardzo trafny komentarz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję ładnej maszyny. Więcej fotek.

Dodałem więcej fotek. (Ten temat)

Best.D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo mój casio też będzie wyglądał nieźle na klawiszach

 

Jeśli mam ująć jak by to wyglądało to mniej więcej jak trampki do garnituru :) tak że proponuję nie fatygować sąsiada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam ta odmiane 3366 i kiedys na pewno go zakupie :grin:

ladne fotki :)

gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i przyszłość należy do zegarków kwarcowych czy komuś się to podoba czy nie.

 

Niestety bardzo się mylisz - zegarki zawsze będą się dzielić na takie i takie bo póki ktoś będzie kupował mechaniki potąd będą je produkować - gdyby to była kwestia technologii to dawno mechaniki by już zniknęły...

 

I po pierwsze jest lepszy DLA CIEBIE - dla mnie np nie :) dla mnie G-Shock to jest dobry do tego do czego go stworzono czyli na rower, rolki czy na wyprawę do lasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przyszłość należy do zegarków kwarcowych czy komuś się to podoba czy nie.

Mozesz rozwinąć, uzasadnić, czy tak rzuciłeś mięsem dla prowokacji?


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i on ma rację z tymi quartzami (ale nie co do sposobu wyrażania swojego zdania).

Przytoczę starą anekdotę:

Kiedy Gustav Husak stwierdził: „Towarzysze, niedługo dojdziemy do komunizmu”, usłyszał od byłego przewodniczącego parlamentu Josefa Smrkovskiego: „A ja se ne boim, ja mam rakovinu”...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakie ma zalety mechanik poza tym że fajnie wygląda wnętrze jak ma dekiel oszklony.

 

Piękno i jakość trzeba umieć docenić - niestety jeśli się twierdzi że g-shock pasuje do pianina i że jest porównywalny jeśli chodzi o elegancję to chyba niemożliwe...

 

a po za tym.... krystian29 skoro nie interesują Cię mechaniki to po kiego zabierasz tutaj głos dobrze wiedząc że 99,999% tego forum to tacy pasjonaci - chcesz odstawiać prowokację my podziękujemy i myślę że reszta się zgadza...

 

Z mojej strony w tym wątku to koniec bo ciągnięcie tego dalej jest bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tu sie mylisz kolego, zegarek mechaniczny ma dusze czego niema kwarc!!!! Moze jest wiecej zachodu z mechanikami a, ale to cały ich urok:) , i nie pisz takich bzdur na forum ze kwarc to przyszłosc :):):) Nawet nie wiesz ile trudu i naprawde olbrzymiej wiedzy trzeba zeby skonstruowac , mechaniczny zegarek z komplikacjami takimi jak: wieczny kalendaz, repiter , tourbilon,fazy ksiezyca, a kwarca mozesz kupic z 300zł z wiecznym kalendazem i miec swiadomosc ze powstał w chinach za pomoca maszyn , a mechaniczny z takimi komplikacjami powstaje recznie i to jest piekne patrzyc sie jak chodzi taki mechanizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy otworzyć dane ze sprzedaży zegarków i jasno na białym widać trend.

Zegarki wykorzystujące zegar atomowy (radio control) stanowią niecały 1% sprzedaży wszystkich zegarków. To jest ta twoja przyszłość.

Zegarki mechaniczne zawsze będzie cechowała klasa, prestiż, pożądanie etc.

mechaniki przetrzymały inwazję kwarców w latach siedemdziesiątych i od połowy lat osiemdziesiątych ich sprzedaż rośnie w ogromnym tempie. Na bieżąco powstają dziesiątki nowych producentów zegarków "z duszą" w przeciwieństwie do kwarcowych. Kwarciochy powstają jak najbardziej, ale klasy osin, czy perfect.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty też można nosić plastikowe.

Ale sie OT zrobił. Czy mod może wyrzucić jałową dyskusję?


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TIK TAKAle sie OT zrobił. Czy mod może wyrzucić jałową dyskusję?TIK TAK,

 

 

Tak to juz jest , jak ktos jest uparty i na temacie sie nie zna:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian29 nie wiesz chyba o czym mówisz, jak chcesz to noś swoje kwarcuchy ale nie zasmiecaj tematu!!! bo z tego wszystkiego zapomniałem pogratulowac koledze nowej fajniutkiej maszyny:):) I juz nic najlepiej nie pisz bo, juz wiemy ze kwarce to pszyszłosc i potega swiata i przyszłosci :):)

pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam g-shocka i dobermana, pudlą i eposą3366 dziękuje dla mnie to brzydale

 

Mam do Ciebie uprzejmą prośbę - gdy już czynisz wszystkim "offtopa" (to galeria Zdjęć!) a autorowi obrazków zwykłą przykrość, to bądź łaskaw wcześniej "odrobić lekcje" (http://so.pwn.pl). Inaczej to... Szkoda gadać :)

 

P.S. Ten Epos to kompletnie nie mój gust, zdjęcia wyglądają na pomniejszone przez mechanizm forum, ale gratuluję autorowi chęci stworzenia czegoś, co w jego zamiarze ma oddać Piękno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna dyskusja, która nie ma sensu... Każdy w niej ma rację, ale upieranie się tylko przy swoim to rzeczywiście porażka. Jest tyle dziedzin życia, różnych ról życiowych, pasji, charakterów, sposobów bycia... Każdy ten element decyduje o wyborze choćby zegarka, który wg użytkownika będzie odpowiedni w danym momencie. G na pianinie??? Dlaczego nie!!! Jeżeli akurat Pan od przeprowadzek odpoczywa i ma ochote pracujacemu z nim zegarkowi strzelić fotkę telefonem:) Epos na ręku osoby, która pod garniturem podejmuje Klienta w ekskluzywnym salonie np. samochodowym to bardzo właściwy wybór.Owszem, zegarek służy do odmierzania czasu ale to również synonim prestiżu, który pokazuje gdzie dana osoba "się znajduje" lub gdzie się "będzie znajdowała" za chwilę. Inteligentny, bogaty biznesmen podczas spotkania z kontrahentami z CASIO na ręku??? Nie pasuje!!!!! Lepiej,żeby na nadgarstku nie było żadnego zegarka. Ten sam człowiek podczas wspinaczki górskiej z G na ręku?? Jedyny słuszny wybór:) Kolego z G na ręku!! Jeżeli do garnituru ubierasz swojego G wierz mi, że głupio wyglądasz i masz kiepski gust.... To tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny czasomierz ! Gratuluję :mrgreen:

ps.jak z dokładnością ?


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps.jak z dokładnością ?

Sprawdzam zawsze o 7 rano. Dziś było np: +3sek,

Maksymalne różnice które zanotowałem: 0 - +5sek

Najczęściej jest: +2 - +4sek, a to co dla mnie najważniejsze ,że miesięczna średnia dzienna wynosi 3,5 sek.

Pozdr. D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to także jeden z ładniejszych Eposów. Niestety wersja z czarną tarczą nie jest już taka ładna. Ale biała jest cacy więc gratuluję :)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Epos identyczny pozdrawia brata bliźniaka.Długo na niego chorowałem i poświęciłem za niego Samuraja, ale nie żałuję. Piękny z przodu przepiękny z tyłu i to cykanie Unitaska, stal i niebieskie wskazówki nadają specyficznego klimatu.Tylko oryginalny pasek mizerny, polecam brązowego Hirscha.


Lubię zegarki jak konie owies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko oryginalny pasek mizerny, polecam brązowego Hirscha.

Wiem o tym i się z tym zgadzam,ale teraz dzieci chcą nad morze.

Pozdr. D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.