Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rossi77

V-Wolfi na plaży

Rekomendowane odpowiedzi

Idealny do wszystkiego(oprócz garnituru :wink: ).Dobrze wykonany i solidny.Koronka zakręcana.44 mm.Wodoszczelność 30 ATM.

 

Czy sprawdził się na bałtyckiej plaży...?

..zobaczcie sami... :grin:

1.

33804d7b4b823e3f.jpg

2.

4a78985812897b5e.jpg

3.

3295d774ca3ed861.jpg

4.

e259c7ad31f30c63.jpg

5.

b099c8b98a777f0f.jpg

6.

8d9ba64fb0694088.jpg


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na prawdę fajny zegarek za na prawdę fajną cenę, szkoda tylko, że kwarcowy (no chyba, że jest wersja mechaniczna albo automat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na prawdę fajny zegarek za na prawdę fajną cenę, szkoda tylko, że kwarcowy (no chyba, że jest wersja mechaniczna albo automat)

Masz rację kosztował mnie niecałe 100 Euro + przesyłka...

Nie ma z tego modelu mechanikow niestety(jako mechanik chodzi mi o:zegarek z naciągiem auto.lub manual)

PS.Marzy mi się ,zeby Zodiac wrócił kiedyś na swoje dawne "tory świetności".... :cool:

Czy to możliwe ? :roll:


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To zapłaciłeś całkiem fajną cenę, bo teraz troszkę wyżej stoi. Podoba mi się ten model, bo ma coś z samuraja, tyci z mojego marzenia czyli OP i jeszcze gdyby tylko mu serducho tykało to mógłbym takie na obu nadgarstkach nosić :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Zegarek naprawdę bardzo fajny, choc przyznam się że pierwszy raz widzę :oops:

Ale przerażają mnie zdjęcia gdzie ludzie zakopują swoje zegarki w piasek :/

Zwłaszcza w takie. A co jeśli jakieś mikroskopijne ziarenko piasku dostanie się pod bezelalbo do koronki?? (nie wiem czy akurat w tym modelu bezel jest ruchomy ale widzałem wiele modeli Seiko tak potraktowanych) Poza tym rysują się chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idealny do wszystkiego(oprócz garnituru :wink: ).Dobrze wykonany i solidny.Koronka zakręcana.44 mm.Wodoszczelność 30 ATM.

 

Czy sprawdził się na bałtyckiej plaży...?

..zobaczcie sami... :grin:

Rossi, widziałem, ze masz mokra rekę. Zamoczyłeś ręke w tej lodówie? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zapłaciłeś całkiem fajną cenę, bo teraz troszkę wyżej stoi. Podoba mi się ten model, bo ma coś z samuraja, tyci z mojego marzenia czyli OP i jeszcze gdyby tylko mu serducho tykało to mógłbym takie na obu nadgarstkach nosić :mrgreen:

Cena sugerowana dla Europy 350 Euro natomiast US 350 $.Niestety tak jak pisałem Zodiac zszedł na "psy"ostatnimi czasy.Wydaje mi się,ze po tym wielkim kryzysie lat 70-siątych.Nie jestem jednak tego pewien.Wiadomo jest napewno ,ze kiedys Zodiac to była marka zacna i bardzo szlachetna....

Ale przerażają mnie zdjęcia gdzie ludzie zakopują swoje zegarki w piasek

Zwłaszcza w takie.A co jeśli jakieś mikroskopijne ziarenko piasku dostanie się pod bezelalbo do koronki?? (nie wiem czy akurat w tym modelu bezel jest ruchomy ale widzałem wiele modeli Seiko tak potraktowanych) Poza tym rysują się chyba...

Wiesz w szwajcarskim zegarku nic sie nie moze stac od piasku :wink: .Tymbardziej ,ze kwarce tej marki były na stałym wyposarzeniu komadosów brytyjskich... :mrgreen: .

Chciałem aby moje foty w tym wątku były bardziej klimatyczne a zarazem posiadały odrobinę finezji... :wink: :mrgreen:

Zamoczyłeś ręke w tej lodówie?

gdzie tam lodówa... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zasada numer 1.

pierwsze spotkanie z Bałtykiem i musisz zaliczyc kąpiel....Potem juz jest łatwo.A woda faktycznie lodowata.Średnio jak pływam ok.40-60 minut to spalam 1 kg.wagi.Działa jak "szlachetna sauna"... :grin:


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Wiesz w szwajcarskim zegarku nic sie nie moze stac od piasku :wink: .Tymbardziej ,ze kwarce tej marki były na stałym wyposarzeniu komadosów brytyjskich... :mrgreen: .

Chciałem aby moje foty w tym wątku były bardziej klimatyczne a zarazem posiadały odrobinę finezji... :wink: :mrgreen:

 

Byc może, jednak w dalszym ciągu zatrważają mnie te zdjęcia :wink:

Ja swojego wciąż boję się nawet lekko zamoczyc :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja swojego wciąż boję się nawet lekko zamoczyc :mrgreen:

Jak masz wiecej niz 3 ATM to nie powinienes miec obaw.. :grin:


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super zegarek! pozazdrościć... dla mnie szczytem ideału jest tu jeszcze wersja z zielonym bezelem ZO2310. Miodzio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.