Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Structural

Certina DS Action Chrono 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Zaglądam ostatnio regularnie do tematu postawionego przez TIK TAKa "Aparat do robienia zdjęć zegarków" i po raz kolejny uświadamiam sobie, że zdjęć zegarkom robić nie umiem. Jest to bolesne o tyle, że w czasach studenckich fotografowałem chętnie, co więcej, uważałem wówczas, że nawet z sukcesem... Kumpel miał w domu ciemnię i tam spędzaliśmy czasem długie wieczory, albo nawet i całe noce.

 

Cóż, przyszedł moment, w którym uznałem, że w dobie fotografii cyfrowej do rodzinnej dokumentacji wystarczy zwykły aparat automatyczny. I wcale nie zamierzam się usprawiedliwiać brakiem odpowiedniego sprzętu - po prostu dawno wyszedłem z wprawy...

 

Dlatego zdjęć tu raczej nie zamieszczam, a jeśli już zamieszczę, to nie po to, żeby chwalić się ich artystyczną wartością (a w zasadzie jej brakiem). I tym razem jest podobnie - okazuje sie bowiem, że tego zegarka (Certina DS Action Edition Robert Kubica 2006) jeszcze w galerii nie ma. Zrobiłem mu zdjęcia, bo jest "na ofiarę", czyli w przypadku jakiegoś nowego nabytku a w celu zachowania liczebności stada - zostanie "odstrzelony". Żona policzy sztuki i wszystko będzie się zgadzało :)

 

Kupiłem go na fali pierwszej fascynacji F1, no i zegarkami w ogóle - bo zbiegły się te dwie w czasie... Wówczas prawie szczyt moich marzeń, dziś już do "restrukturyzacji" - żeby nie rozmieniać kolekcji na drobne...

 

kuba007sa0.jpg

post-6305-0-91117900-1331024124.jpg

post-6305-0-43119600-1331024126.jpg

post-6305-0-95279200-1331024127.jpg

post-6305-0-63632200-1331024129.jpg

post-6305-0-54262100-1331024131.jpg

post-6305-0-25853500-1331024133.jpg

 

A tutaj w zestawie z o rok młodszym kolegą - na zmianę, raz z jednym, raz z drugim oglądam wyścigi F1.

 

post-6305-0-45384900-1331024137.jpg


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: fajne , oba :grin:


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsza siostrzyczka wydaje mi sie atrakcyjniejsza ale i nowy nabytek niczego sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...nowy nabytek niczego sobie :)

Obie mam od dość dawna, a DS Podium kupiłem nawet już pierwszego dnia po premierze...

To tylko zdjęcia zrobiłem dopiero teraz, raz, że się dotychczas nie odważyłem (nie spodziewałem się, że robienie zdjęć zegarkom jest takie trudne...), a dwa - te Certinki są pierwsze w kolejce do odstrzału - to i fotki jakieś trzeba mieć.


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwie extra ! gratulacje :cool:

ps.wysyłam pw w sprawie wiekszej(Ds Action).. :wink:


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość muze

Piękne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjemna certinka, tylko tochę duża jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.