Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Panerai Luminor Marina - Pam 00111H

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek kilka starych fotek:

 

post-1039-0-46866700-1330527318.jpg

 

post-1039-0-08677100-1330527320.jpg

 

obraz13204fe.jpg

 

post-1039-0-59132700-1330527324.jpg

 

post-1039-0-74590300-1330527330.jpg

 

post-1039-0-23172200-1330527334.jpg

 

post-1039-0-87863700-1330527335.jpg

 

post-1039-0-71033600-1330527337.jpg

 

post-1039-0-84890500-1330527345.jpg

 

post-1039-0-53634900-1330527347.jpg

 

post-1039-0-88844600-1330527352.jpg

 

post-1039-0-26279000-1330527359.jpg

 

img3340cf4.jpg

 

img3341gk6.jpg


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka zbliżeń:

 

img2020resize1yl.jpg

 

post-1039-0-56781700-1330527425.jpg

 

post-1039-0-89686600-1330527426.jpg


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Przepraszam że się wtrące ale jakiś chochlik zadziałał przy przedostatnim zdjęciu-jakikolwiek jest to balans i regulator to na pewno nie zegarka w tytule wątku

EDIT:teraz przeglądnąłem wątek obok-NOMOS :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że się wtrące ale jakiś chochlik zadziałał przy przedostatnim zdjęciu-jakikolwiek jest to balans i regulator to na pewno nie zegarka w tytule wątku

EDIT:teraz przeglądnąłem wątek obok-NOMOS :lol:

 

Oczywiście, to do Nomosa :oops:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemas

CZEŚĆ. Nurtuje mnie jedna rzecz. Przy automacie koronką nie kręci się zbyt często, więc również nie używa się często tego docisku koronki i wszystko to razem (uszczelki,koronka,docisk) są mniej narażone na wszelkie zużycie. Jak to jest z zegarkiem nakręcanym manualnie??? Czy jakiś posiadacz opowie coś o MARINIE manualnej (jak tam sprawdza się ten patent z dociskiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tam sprawdza się ten patent z dociskiem

 

A dobrze się sprawdza, nawet bardzo 8) .


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisław Czerny

świetny pasek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemas

A jak jest z wodoszczelnością Paneraja. podobno jak jest napisane 30m to można zejść na te 30m faktycznie jak100m też 300m również 300 można zchodzić( o ile ktoś zejdzie 300)itd. Jak to jest z tą wodoszczelnością paneraja???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 30M, tylo 30ATM, czyli 300 metrow. A poza tym kompletnie nie ogarniam drugiego zdania w Twoim poscie :shock:


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i praktycznosc tych metrow/atmosfer jest nie do konca `liniowa' - tzn w praktyce 30M pozwala myc rece, pluskac sie po tafli wody, etc :D AFAIR, na stronie IWC, przy informacji o wodoszczelnosci poszczegolnych zegarkow, jest odpowiednia adnotacja i ilustracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemas

Na denku w Panerajach pisze np.100m a nie 100atm!!! .Mam rację???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
Na denku w Panerajach pisze np.100m a nie 100atm!!! .Mam rację???

 

ja tak w kwestii formalnej - na denku (pierścieniu dekla) jest napisane ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na denku w Panerajach pisze np.100m a nie 100atm!!! .Mam rację???

 

ja tak w kwestii formalnej - na denku (pierścieniu dekla) jest napisane ;-)

 

w kwestii formalnej: na denku Panerai Luminor jest napisane 300m 8)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemas

No dobrze.Można ponurkować z Panerajem ,który ma napisane na pierścieniu dekla 100m czy nie??? Jak to jest w praktyce??? POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobrze.Można ponurkować z Panerajem ,który ma napisane na pierścieniu dekla 100m czy nie??? Jak to jest w praktyce??? POZDRAWIAM

 

Pod względem szczelności nie powinno być problemu, ale zależy jaki masz przy Pam'ie pasek :wink: :oops: :wink:


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eleventh

Klod100 ile bym musiał mieć pieniędzy, abym sobie taki zegarek mógł zakupić? Zegarek z drugiej ręki naturalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Klod100 ile bym musiał mieć pieniędzy, abym sobie taki zegarek mógł zakupić? Zegarek z drugiej ręki naturalnie.

 

z tym "naturalnie" to ja bym sie mocno zastanowil, bo Panerai bardzo malo traci na wartosci i czesto lepiej kupic nowke jak uzywany- wyjatkami sa tylko krajowe/klubowe oferty poki co jeszcze sporo nizsze od cen rynkowych, ale zapewne sie to wkrotce zmieni, bo z tego co widze Panerai sie robi coraz bardziej popularny :D jak kupisz Marine ponizej 10tys zl mozesz powiedziec, ze kupiles tanio, normalna cena to jakies 12tys :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eleventh
Klod100 ile bym musiał mieć pieniędzy, abym sobie taki zegarek mógł zakupić? Zegarek z drugiej ręki naturalnie.

 

z tym "naturalnie" to ja bym sie mocno zastanowil, bo Panerai bardzo malo traci na wartosci i czesto lepiej kupic nowke jak uzywany- wyjatkami sa tylko krajowe/klubowe oferty poki co jeszcze sporo nizsze od cen rynkowych, ale zapewne sie to wkrotce zmieni, bo z tego co widze Panerai sie robi coraz bardziej popularny :D jak kupisz Marine ponizej 10tys zl mozesz powiedziec, ze kupiles tanio, normalna cena to jakies 12tys :D

 

No dobra.

Widzę że należy do tematu podejść systemowo, wyjścia nie ma :?

Gdzie w takim razie można w realu obejrzeć te słynne Pamy? Jak rozumiem Kraków odpada? W Wawie gdzie?

Zostałem przez Was (a raczej Wasze zdjęcia) zmuszony do ostatecznego wyrobienia sobie zdania w temacie...

Mam nadzieję że nie skończy się to zakupem :wink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
No dobra.

Widzę że należy do tematu podejść systemowo, wyjścia nie ma :?

Gdzie w takim razie można w realu obejrzeć te słynne Pamy? Jak rozumiem Kraków odpada? W Wawie gdzie?

Zostałem przez Was (a raczej Wasze zdjęcia) zmuszony do ostatecznego wyrobienia sobie zdania w temacie...

Mam nadzieję że nie skończy się to zakupem :wink: :D

 

ja bym tego nie robil na twoim miejscu! :twisted: :D:D powiem Ci, ze zanim nie zalozylem PAM'a na nadgarstek, to te zegarki nawet mi sie nie podobaly, predzej podejrzewalem sie o zakup Kruga Baumana jak Panerai'a... a od tego czasu wydalem na te zegarki wartosc porzadnego samochodu :oops: :wink:

 

a na powaznie to salon masz chyba tylko w Warszawie, a potem Ostrava albo Berlin zostaja... bez watpienia znajdziesz jednak klubowicza ktory sie pochwali swoja kolekcja paskow i przy okazji pokaze tez zegarek :wink: ja niestety mam malo "reprezentatywny" model ale na pewno znajdziesz kogos z Base albo Marina- a jak na prawde chcesz wejsc w ten nalog to najlepiej naciagnij Kloda na spotkanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep Panerai w Warszawie:

 

JANSEN & Co.

 

Budynek Metropolitan

pl. Piłsudskiego 2

 

tel. 22 821-05-54

 

Pozdrawiam


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Sklep Panerai w Warszawie:

 

JANSEN & Co.

 

Budynek Metropolitan

pl. Piłsudskiego 2

 

tel. 22 821-05-54

 

Pozdrawiam

 

wiem, ze kilku z Was juz tam bylo- mozna prosic o recenzje? co mozna poogladac i jakie ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno mieli nową dostawę, więc kilkanaście Pam'ów jest... Wiem, że jest Base, trzy Mariny, dwa Radiomiry w stali, Radiomir w złocie, chyba dwa nurki i kilka innych... Wykonując telefon do nich można się dowiedzieć dokładniej :wink: A ceny są bardzo w porządku - mają ceny katalogowe (różnice w vacie biorą na siebie), a przy gotówce zawsze kilka % mniej :D Aha, no i pasków trochę jest + możliwość zamówienia na życzenie wybranych modeli :D Bardzo pozytywnie odbieram sklep i jeśli będę brał, to właśnie u nich :roll: :oops: 8)


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.