Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michalop

Stowa Flieger

Rekomendowane odpowiedzi

odgrzeję temacik bo... uważam, że FLIGER STOWY wart jest tego :] piękny czasomierz, zdjęcia także są rewelacyjne :] Ciekai mnie jedynie jak ów egzemplarz sprawuje sie po latach, zarówno mechanicznie (późnienie sie, etc.) jak i wizualnie (rysy na kopercie, etc.) ? ;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aboslutny klasyk wśród fliegerów - nawet wersja z logiem na tarczy. Jakże cieszy brak datownika (przez co sprzedałem Archimede). Ciekaw jestem czy z biegiem czasu owe logo także nie pchnęłoby mnie do zastąpienia takiej Stowy wersję bez logo, bo na tę chwilę wolę wersję z logiem :) ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja ze starym logiem dopiero teraz nabierze wartości. Spowoduje to zapewne obecna zmiana loga na nowe.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz wpadl mi w oko. piekny lotnik i na fajnym outficie (na tym o odcieniu na pierwszym zdjeciu najfajnie imo wyglada)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.