Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomasz Sitkowski

Zeno

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Przedstawię kilka fotek, ale są one niestety o wiele mniej doskonałe od fotek Kolegów, wybaczcie.

post-365-0-13387700-1330629498.jpg

post-365-0-43671400-1330629499.jpg

post-365-0-79866900-1330629500.jpg

swisswatches010oc7.th.jpg

post-365-0-67832100-1330629504.jpg

p1060144pp0.th.jpg

p1060142ty9.th.jpg

p1060133il0.th.jpg

p1060137je5.th.jpg

Będę próbować dalej robić zdjęcia.

Pozdrowienia, Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomku,

 

Zegarek bardzo mi się podoba i widzę, że należycie jest traktowany czyli w białych rękawiczkach :(

Jak pierwsze wrażenia?

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wrażenia, to dobre, oczywiście jestem zadowolony, bo to nowy nabytek i na pewno będę nosić przez pewien czas tylko ten zegarek. Jest to mój pierwszy chronograf. Zegarek ten wybrałem dlatego, że ma największą liczbę komplikacji z tych zegarków, które mam do tej pory.

Te zdjęcia w biaych rękawiczkach, to nie mojego autorstwa, dostałem je ze Szwajcarii zanim zegarek został do mnie wysłany. Te pozostałe, nieudolne, to moje zdjęcia. Jak zrobię jakieś poprawne zdjęcie na nadgarstku, to prześlę do działu , jaki zegarek masz dziś na ręku?

Miło mi Mirku, że nie tylko mi się on podoba. Mechanizm opisałem w dziale W Klubie, w poście pt. czekam.

Pozdrowienia, Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.