Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

neuro

Atlantic Varldsmastarur Destroyed

Rekomendowane odpowiedzi

Jest u mnie dwa lata i przez cały ten czas dojrzewam do wysłania go do renowacji. Ale jakoś dojrzeć nie mogę - bo taki też mi się podoba, ma swój klimat. Być może kiedyś do tego wątku dołączą fotki po renowacji... a być może nie :lol:

 

post-269-0-65915600-1330631478.jpg

 

post-269-0-78161700-1330631480.jpg

 

post-269-0-87708500-1330631486.jpg


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jw_amigowiec

Jaki ladny! Ja bym taki chcial, nawet w tym stanie! :lol: I nie oddawalbym go do renowacji, bo wlasnie taki ma IMHO niepowtarzalny urok :D.

 

--EDIT--

Szkoda, ze nigdzie na necie takiego znales nie moge :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie :D

 

Amigowiec, taki egzemplarz faktycznie dość ciężko znaleźć. Taki design tarczy pojawia się na Allegro nawet nierzadko (tylko z reguły w znacznie lepszym stanie :lol: ), ale po pierwsze - jako klasyczny Worldmaster, a nie skandynawski odpowiednik (czyli Varldsmastarur), po drugie - w nieco innej, chromowanej kopercie (ta jest stalowa). Ale generalnie nie jest to jakiś unikat, trzeba tylko polować :D


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek fajny ale zdjęcia wspaniałe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, też bym miał problem czy odnawiać, on jest bardzo klimatyczny.... szczególnie na takich świetnych fotkach :lol:

 

Jak go odnowisz, to może stracić ten kozacki charakter, a jak nie odnowisz, to żal gościa, że taki zabiedzony.

 

Wiem, pomogłem Ci :twisted:


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po namyśle wizja renowacji oddaliła się gdzieś w okolice horyzontu. Właściwie jedyny zarzut jaki mam do niego to kiepska czytelność - czasem ciężko odczytać godzinę. Ale - czytelnych zegarków mam od groma 8) A na takie tarcze jeszcze przyjdzie czas. Jeszcze ludzie będą sobie niszczyli nowe zegarki żeby wyglądały jak sponiewierane wojenne maszyny :lol:

 

Sweater shots:

 

varldsmastarursw004rp7.jpg

 

post-269-0-61401500-1330631698.jpg

 

post-269-0-17380700-1330631707.jpg


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Po namyśle wizja renowacji oddaliła się gdzieś w okolice horyzontu.

 

na szczescie, bo zegarek przepieknie sie zestarzal... :D jak Ci sie kiedys znudzi chetnie go od Ciebie odkupie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho, sweter tez niczego sobie :D:lol:

 

Atlantic jest mega ,klimatyczny!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny taki muzealny :lol:


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

fantastyczne zdjęcia :!: :shock:

 

a zegarek naprawde 'w klimacie' :wink:

 

p.s:

chyba nie jest specjalnie latwo znaleźc te zegarki w stali..szczerze mowiac to jest chyba pierwszy, jaki 'widze'..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w stali faktycznie ciężko znaleźć - chociaż dawno nie śledziłem Allegro. Wiem że bywały (rzadko) stalowe Pallasy z podobnym wzorem tarczy. Jakiś czas temu widziałem na giełdzie staroci we Wrocławiu małego (koło 33 mm.) stalowego Atlantica z lat 50 w pięknym stanie, ale sprzedawca życzył sobie jesli dobrze pamiętam koło 700 zł. Trochę dużo :lol:

 

PcStud, nie omieszkam poinformować jakbym sprzedawał. Ale na razie się na to nie zanosi 8)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie te ubytki to tarcza byłaby w znacznie lepszym stanie niż w moim :) Być może była czyszczona lekko i wraz z syfem odeszły fragmenty farby. Inna koperta, liternictwo nazwy modelu, wskazówki, brak sekundnika, koronka do wymiany, opis aukcji .... też do wymiany :D

 

Ciekawe za ile pójdzie ....


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jw_amigowiec

Kupie sobie taki kiedys ;).

Na poczatek kupie cos do noszenia na codzien. Mam juz upatrzony zegarek, kasa prawie zebrana.

Takiego atlantica na pewno bym na codzien nie nosil, do "wszystkiego". :roll: Po prostu zal by mi bylo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.