Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jacek.

Błękitna wstęga Atlantyku - 20 lat...

Rekomendowane odpowiedzi

... czyli Certina Blue Ribbon

 

certina261106_09asc.jpg

 

certina261106_19asc.jpg

 

certina261106_14asc.jpg

 

certina261106_18asc.jpg

 

certina_flight_261106_06asc.jpg


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ky

Bardzo fajny zegarek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna FINKA


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekcz

Witam,

jestem nowym użytkownikiem tego forum więc z góry przepraszam za wszelkiego typu "głupie" pytania.

 

 

Dostałem od ojca dokładnie taki model Certiny. Niestety okazało się że uszczelka jest uszkodzona i zegarek zaparował. Przez moją nieuwagę, skroplony pot spadł centralnie na tarczę. I stało się nieszczęście - cała tarcza zmieniła kolor. Jest teraz złota, prawdopodobnie kobaltowa farba, która była pokryta przereagowała dając ten niesamowity efekt. W tej chwili wygląda jak posypana dość drobnymi kryształkami złotego cukru.

 

Stąd moje pytanie: Gdzie mogę znaleźć taką tarczę, w kolorze głębokiego granatu?

 

Wdzięczny będę za wszelkie informacje. Dodam tylko, że na Allegro.pl i wszelkich ebay.xxx od dwóch lat nie było tego zegarka, z taką tarczą. Były modele ze złotą i srebrną tarczą.

 

 

Poza tym gratuluję Jacek. ładny zegarek. Jedyny mankament to wg mnie nieoryginalna bransoleta. Ta moja jest dużo "cięższa" i ma inny wygląd - oczka są większe i mniej płaskie.. Niestety nie mogę zamieścić zdjęcia - zegarek w domu a ja w delegacji. W grudniu po powrocie dołączę zdjęcia mojego egzemplarza dla porównania - jeśli ten temat nadal będzie otwarty.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.